Domy Dolní Jirčany

Obec Dolní Jirčany je atraktivní lokalita nedaleko Prahy, která se nachází cca 15-20 minut jízdy autem od centra jižním směrem. Cestovat lze po dálnici D1 směr Brno (sjezd Exit 11 - směr Jesenice), nebo přímo z Krče přímo po Budějovické ulici a dále po staré Benešovské do Jesenice. Dolní Jirčany jsou cca 2 km od obce Jesenice, směr Jílové u Prahy. Nabízené pozemky s rodinnými domy plynule navazují na stávající zástavbu rodinných domů východním směrem k obci Horní Jirčany v klidném přírodním prostředí. V obci a blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost.

Informace pro řidiče:

Obec leží 2 km od sjezdu Pražského okruhu, sjezd Jesenice.

Doprava do Prahy a okolních obcí:

Dopravní dostupnost do Prahy a přilehlých obcí Středočeského kraje je velmi dobrá, a to i o víkendu. Zejména pak do Prahy, Říčan a Jesenice. Hromadná doprava je v obci řešená linkami PID autobusové dopravy 332, 335, 337, 339.

Co najdete v okolí Dolních Jirčan:

Okolí obce přímo vybízí k příjemným procházkám do lesů a Průhonického parku. Přes obec vede i cyklostezka Praha-Vídeň. V nedaleké Jesenici se nachází nákupní centrum, restaurace, objekty pro sportovní vyžití a zdravotnické zařízení, nezbytná pro kvalitní bydlení. Základní škola je v blízké Jesenici, Říčanech a Opatově. Poloha obce, okolní krajina, občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost vytvářejí z této lokality jedinečné místo pro bydlení a život všech věkových skupin s vyššími nároky na bydlení.

Jak lze trávit volný čas

Rodinné domy v Dolních Jirčanech nabízí více než jen místo k bydlení. Klidné a příjemné prostředí může být skvělým místem k odpočinku po náročné práci v metropoli či okolních městech. V nové lokalitě se plánuje výstavba mateřské školy, restaurace se zahrádkou, sporty typu petanq, stolní tenis, minigolf a dětským hřištěm. Obec Dolní Jirčany se nachází v blízkosti Horních Jirčan, Psár a Jesenice, která nabízí širokou škálu služeb, využití volného času a veškerou občanskou vybavenost. Jedná o školy, školky, nákupní centra, sportovní vyžití, zdravotnická zařízení a v neposlední řadě i Průhonický park a zámek pro rodinnou relaxaci. Kluby v nedaleké Praze 4 poskytují vyžití mnoha sportovních aktivit jako tenis, fotbal, hokej, bruslení, volejbal, basketbal či tancování. V nedalekých Čestlících lze pak s rodinou trávit volný čas v Aqua parku.V místě je tenisový klub v dochozí vzdálenosti od vašeho budoucího domova.

Lokalita: obec Dolní Jirčany, Praha-Západ

Počet domů: 12 rodinných dvojdomů (24 jednotek) v I.etapě                  

Realizace: probíhá individuálně, dle vydaného SP

Inženýrské sítě: dokončeny a zkolaudovány

Počet domů: 6 rodinných dvojdomů (12 jednotek  4kk a 3kk) v II.etapě. Prodej zahájen.

Realizace:  zahájení výstavby srpen/září 2016