Kariéra

ASISTENT(KA) TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ

Náplň práce:

  • podpora technického oddělení
  • zákresy do územního plánu
  • příprava podkladů pro technicko-ekonomické analýzy zájmových lokalit
  • práce se stavebními rozpočty
  • přípravné práce pro inženýrskou činnost

Výsledkem Vaší práce bude asistovat při realizaci developerských projektů od A-Z

Jsme EURO DEVELOPMENT, a.s. a přispíváme ke zvyšování standardu bydlení na českém realitním trhu. Naším posláním je co nejlépe uspokojit potřeby a požadavky moderních klientů, kteří dnes očekávají nejen zajímavou cenu, ale zejména vysokou kvalitu.

Nebude to jednoduché, avšak skvělý tým technického oddělení Vás podpoří a zaučí.

Co budete potřebovat:

  • základní znalost stavebního zákona a ČSN
  • orientace v realitním trhu a v problematice územního plánování výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme Vám zázemí rozvíjející se společnosti.

Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici, pošlete nám svůj životopis na job@euro-development.cz.