Za hypotéku méně než za nájem? Ano. Začněte bydlet ve vlastním!

Nový projekt Rodinné domy HERINK se stal během tohoto roku prodejním hitem. Díky extrémně nízkým cenám zde za hypotéku zaplatíte méně, než za nájem.

V II. Etapě projektu Rodinné domy HERINK má developer, společnost EURO DEVELOPMENT, a.s. prodáno více než polovinu ze 14 nových domů. S výjimkou jediného domu si na všechny domy vzali zájemci hypotéku. Protože projekt patří k nejlevnějším v blízkosti Prahy, zaplatí noví majitelé domů na splátkách hypotéky obdobnou nebo dokonce nižší částku, než za nájem bytu. Cena domů začíná v podzimní akci na 2.786.000,- CZK vč. DPH a pozemku o výměře 400m2.

Pokud vezmeme v úvahu 70% hypotéku, z výše uvedené prodejní ceny domu dělá výše hypotéky 1.950.000,- Kč, což při dnešních úrokových sazbách činí splátku přibližně 8.964,- Kč (Pozn. Kalkulováno s úrokem 3,69%). Pro případné zájemce lze financovat dům až 100% hypotéku, kde by splátka činila kolem 13.000,- Kč. To je v Praze průměrná výše nájmu.

Pokud chcete místo placení nájmu bydlet ve vlastním, máte skvělou příležitost, a to i v případě, že jste nároční na občanskou vybavenost nebo skvělou dopravní dostupnost. Obec Herink se nachází mezi Průhonicemi a Jesenicí a nabízí tak stejné možnosti jako hlavní město (školy, školky, nákupní centra, restaurace, sportovní vyžití, aquapark Čestlice, Průhonický park). Domy jsou skvělé dopravně dostupné z dálnice D1 a pražského okruhu, takže v Praze můžete být za necelých 10minut. Generálním partnerem projektu na financování je společnost 1.EUROHYPOTÉKA, s.r.o., která spolupracuje s 12 bankami.

Využijte možnosti podzimních Akčních cen a voucheru na slevu v hodnotě 20.000,- na kuchyňskou linku. Voucher lze uplatnit při podpisu rezervační smlouvy do 30.04.2012. Více o projektu se dozvíte na www.domy-herink.cz.

Publikováno: 12. leden 2012


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací