Vytvořte s nemovitostí dobrý dojem

Vybrali jste si u nás nový rodinný dům a budete prodávat svou původní nemovitost? Chcete prodat nemovitost za vámi požadovanou cenu co nejrychleji?

V každém případě si dejte trochu více práce a udělejte vše proto, aby vaše nemovitost udělala dobrý dojem. Je prokázáno, že vkusně zařízené interiéry přivedou kupce snadněji než ty prázdné. Službu home stangingu proto využívají také developerské firmy pro prodej vzorových rodinných domů.

Home staging je profesionální příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem. Cílem této služby je zvýšit atraktivitu nemovitosti pro co nejširší okruh zájemců a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a vhodně zvolenými doplňky. Často také nastavením dostatečného osvětlení a odstraněním všech negativních prvků. Interiérový designér principiálně upraví nemovitost za minimální finanční náklady tak, aby byla lákavá pro zájemce a oni si mohli dobře představit svůj nový domov. Designer využívá především vybavení, které se v dané domácnosti nachází. Nenutí vás investovat do rekonstrukcí či nákupu nového nábytku. Upravený prostor by primárně neměl působit neudržovaně nebo sterilně a studeně.

Výsledný interiér by měl být nakonec profesionálně nafocen a nabízen k prodeji právě s těmito fotografiemi. Ovšem nejedná se jen o úpravu pro fotografa, důležitá je i osobní prohlídka zájemců a tak je nutné úpravy co nejvěrněji zachovat po celou dobu prodeje.

Při objednání služby home stagingu budou s vámi nejdříve prokonzultovány vaše požadavky a možnosti. Nutné jsou zejména změny, které nemovitost prosvětlí, opticky zvětší a jakkoliv zatraktivní pro potenciální zájemce. Investice do home stagingu se zcela určitě vrátí v konečné prodejní ceně.

Autor: Petra Hamet

Publikováno: 01. prosinec 2014


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací