Radíme se s bytovým architektem

Kouzlo domova dělá interiér, ve kterém se budete cítit dobře. Současné trendy nikomu hlavu nezamotají – své si v nich najde milovník retro stylu, barev i strohého minimalismu.

Letošní trendy v zařízení interiérů jsou totiž velmi různorodé. Ani zdaleka se nedoporučuje jen minimalistická strohost. Naopak barvy, historické motivy stejně jako tradiční řemesla oslavují návrat.

Pro všechny klienty, kteří chtějí vybudovat svůj nový domov, jsme vybrali pět trendů a zasadili je vždy do jedné místnosti v bytě. Na obývací pokoj padl vintage styl. Zkombinovat v něm můžete prakticky vše, neboť s jednoduchými tvary moderního nábytku si rozumí i velmi výrazné detaily – ať už na tapetách, kobercích nebo křesílkách.

Rozzářené barvy sluší kuchyním, tmavá noblesa zase ložnicím. V temném obývacím pokoji na vás snadno padne splín, v místnosti na spaní vás ale příjemně vydá napospas snům. Nové materiály v kombinaci s pastelovými barvami ocení děti – v takovém pokoji se snadno vyroste až do puberty.

Do koupelny se hodí dokonalý mix studeného betonu v kombinaci s bílou sanitární keramikou a zateplujícími doplňky ze dřeva a barevného textilu. Pak již stačí jen napustit si horkou vanu a snít, který z nejnovějších trendů bytové architektury promítnete do svého vlastního domova.

Chcete-li v kuchyni dosáhnout vyladěného výsledku, musíte dodržovat zásadu, že je-li výrazná linka, doplňky už by měly být střízlivější a naopak. V ložnici se nebojte dát prostor zase temným barvám, vnesou vám do ní vášeň a drama.

Chcete, aby se vám koupelna rychle neokoukala? Pak volte co nejméně nápadné materiály na velkých plochách v kontrastu s barevnými doplňky. Tak např. v projektu Jesenice u Prahy a Rodinné domy Herink si můžete zvolit koupelnové nadstandardy od společnosti Proceram. Vaše koupelna tak splní veškeré Vaše požadavky moderního a luxusního provedení (s využitím Němečková, A. Bytové trendy-mix stylů, retro a moderna. Magazín MF DNES – Doma č. 14, dne 4. 4. 2012, s. 60 až 69.).

autor. 1.EUROHYPOTEKA s.r.o.

Publikováno: 13. říjen 2012


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací