Předprodej projektu Domy Březiněves zahájen!

S přicházejícím jarem přinesl konec března spuštění předprodeje jedinečného projektu Domy Březiněves. Lokalitu naleznete v městské části Prahy 8, čímž rozšiřujeme naši nabídku o další zajímavou lokalitu. Celkově v Březiněvsi nabídneme 76 rodinných domů. V I. etapě se můžete těšit na 24 z nich. Bude se jednat o pět rozdílných typů patrových domů, jejichž výstavba bude zahájena na podzim r. 2018.
Březiněves je situována na severním okraji Prahy a počet jejích obyvatel přesahuje jeden tisíc. Sousedí s Čakovicemi, Ďáblicemi a Dolními Chabry. Její okolní příroda nabízí rozmanité možnosti pro trávení volného času. K Březiněvsi přilehá Bořanovický a Ďáblický háj a v blízkosti se také nachází přírodní památka Ládví s buližníkovým lomem.
Sportovce potěší fotbalové, multifunkční a volejbalové hřiště, tenisové kurty, anebo fitness centrum. Zajistit aktivní čas pro děti je možné na nově vybudovaných dětských hřištích a v letních měsících u přírodního koupaliště. Přímo v Březiněvsi funguje mateřská škola, restaurace a kavárny. V blízkých Ďáblicích je škola základní a nedaleko se nachází také Obchodní centrum Letňany.
Centrum Prahy Vám bude autem dostupné do 15 minut a autobusové spoje Vám zajistí dopravu na stanici metra „C"
 Ládví.
Právě nyní máte největší možnost výběru!
www.domy-brezineves.cz

Publikováno: 27. březen 2017


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací