Nejlevnější rodinné domy v těsné blízkosti Prahy a Průhonického parku

Nový projekt Rodinné domy HERINK se dostal během posledního roku na špičku prodejů nových domů v Praze a okolí. Developer prodal v roce 2010 a 2011 téměř 50 domů, a to především díky extrémně nízkým cenám a výhodnému umístění v těsné blízkosti Prahy.

Po zahájení II.etapy výstavby rodinných domů v projektu HERINK na konci prázdnin tohoto roku má developer, společnost EURO DEVELOPMENT, a.s. prodáno více než polovinu ze 14 nových domů. Zájemci nejvíce ocení perfektní dopravní dostupnost a velmi nízkou cenu nového bydlení. Projekt patří k nejlevnějším v blízkosti Prahy. Domy začínají v Akční podzimní slevě na 2.786.000,- CZK vč. DPH a pozemku o výměře 400m2.

Obec Herink se nachází mezi Průhonicemi a Jesenicí, které společně nabízejí širokou škálu služeb, využití volného času a veškerou občanskou vybavenost. Jedná o školy, školky, nákupní centra, restaurace, sportovní vyžití, zdravotnická zařízení a v neposlední řadě i Průhonický park se svým zámkem nebo dětmi oceňovaný blízký aquapark Čestlice pro rodinnou relaxaci.

Domy jsou skvělé dopravně dostupné z dálnice D1 - 3 km od exitu z dálnice na Jesenici, a také z nově dostavěného pražského okruhu. Doprava do centra Prahy trvá autem 15 minut. Klidné a příjemné prostředí kontrastní k ruchu velkoměsta je skvělým místem k odpočinku po náročné práci v metropoli.

Využijte možnosti podzimních Akčních cen a voucheru na slevu v hodnotě 20.000,- na kuchyňskou linku. Voucher lze uplatnit při podpisu rezervační smlouvy do 30.04.2012. Více o projektu se dozvíte na www.domy-herink.cz.

Publikováno: 04. únor 2012


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací