Nejlevnější bydlení v blízkosti Prahy – Rodinné domy HERINK

Mimořádně velký zájem vyvolal nový projekt Rodinné domy HERINK od společnosti EURO DEVELOPMENT, a.s. , a to především díky velmi nízkým cenám domů a svému výhodnému umístění v těsné blízkosti Prahy a Průhonického parku.

Po zahájení prodeje rodinných domů ve II.etapě projektu zkušeného developera EURO DEVELOPMENT, a.s. má již více než polovina ze 14 nových domů v projektu HERINK svého majitele. Zájemci nejvíce ocení dobrou dopravní dostupnost a velmi nízkou cenu nového bydlení. Projekt patří k nejlevnějším v blízkosti Prahy. Domy začínají v podzimní Akční slevě na 2.786.000,- CZK vč. DPH a pozemku o výměře 400m2.

Nové majitele domů potěší blízkost Průhonického parku a jeho nádherných zahrad, rodiny s dětmi zase nedaleký aquapark Čestlice. Jde o výtečnou relaxaci kontrastující k ruchu velkoměsta.

Velký důraz klade developer na kvalitní materiály a energetickou náročnost (energeticky úsporný Porotherm). Domy přitom splňují všechny požadavky moderního bydlení (vestavěné skříně, úložné prostory, dominantní obývák). V kombinaci s nízkou cenou domů tak jde o velmi zajímavou investici. V rámci klientských změn lze pořídit například i saunu.

www.domy-herink.cz.

Publikováno: 15. prosinec 2011


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací