Jaký styl bydlení zvolit?

V minulosti jsme ve většině domácností nalezli stejnésedací soupravy, obývací stěny nebo kuchyňské linky. Ale dnes si můžete vybrat z tolika stylů, až vám to může zkomplikovat konečnou fázi řešení nového bydlení.

Například jedním z oblíbených stylů bydlení se stal minimalismus. Minimalismus už téměř 60 let využívají nejen umělci, ale také architekti a interiérový designéři. Jeho základním znakem v interiéru je bezpochyby jeho jednoduchost, střídmost materiálů, čistota linií a vzdušnost. Trendem je tedy vlastnit pár kvalitních věci, které nám umožní pohodlný a moderní život. A většinou se tedy jedná o jednu, maximálně dvě dominující barvy a nezaplněné poličky. Jednoduchou dekoraci většinou tvoří živé rostliny či rámečky s fotografiemi.

Zachovalé kusy nábytku, které už za sebou mají pěknou řádku let, se mohou stát tím pravým do domácností milovníků retro stylu. V interiéru tyto kousky mohou vypadat opravdu stylově, pokud se správně začlení. Nalézt rodinné poklady u starších generací je někdy jednodušší než si myslíme. Neváhejte je použít. Vše doladíte za pomoci polštářků, závěsů, anebo koberců.


A někdo zase razí pravidlo, že to, co si vyrobíme sami, má nejvyšší hodnotu. Styl vlastní tvorby nám umožní vyrobit doplňky do našeho bydlení za pár korun. Každý kousek bude originální, přesně podle vás a navíc každý díl projde vašima rukama.


V našich domech si díky spolupráci s klientským centrem změn, můžete zařídit domov přesně podle svých představ a přitom za dohledu odborníka.

Zjistěte více informací!

Publikováno: 07. květen 2018


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací