Investice do developerských projektů se zhodnotí

U domů a bytů je možné v dohledné době očekávat zajímavé zhodnocení. Je téměř jisté, že po zlepšení celkového ekonomického klimatu a příznivé makroekonomické prognózy, opět nastane na realitním trhu vyšší poptávka po nemovitostech.

A jak říkají základní ekonomické poučky – ruku v ruce s touto situací budeme moci očekávat růst cen nemovitostí i zhodnocení případných investic. Kdo si proto pořídí nemovitosti za současné příznivé ceny, může se těšit na poměrně zajímavé zhodnocení – a navíc mu začne ihned nabíhat poměrně slušný výnos díky pronajímání takové nemovitosti.

O tom, jak začíná být např. trh s nájemním bydlením zajímavý, svědčí mimo jiné skutečnost, že také někteří developeři začínají na trhu s nájemním bydlením působit a část svých projektů nenabízejí jako doposud k prodeji, ale k pronájmu.

A to, co bylo dříve vnímáno jako zátěž – tedy že je byt určený k prodeji již obsazen nájemcem, se  často stává výhodou. Pro zájemce, kteří chtějí pořídit nemovitost jako investici, totiž není nic zajímavějšího, než když byt či dům začne přinášet peníze hned od prvního dne.

autor. 1.EUROHYPOTÉKA s.r.o.

Publikováno: 11. únor 2013


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací