Dům za cenu bytu? To jsou Rodinné domy HERINK

Nový projekt Rodinné domy HERINK se stal letošním hitem mezi projekty rodinných domů. Díky extrémně nízkým cenám zde pořídíte dům se zahradou za cenu obyčejného bytu.

Po zahájení prodeje II.etapy projektu Rodinné domy HERINK v červenci 2011 má již více než polovina nových domů svého majitele. Většina kupujících se do lokality stěhuje z bytů. Cena domů totiž začíná na 2.786.000,- CZK vč. DPH a pozemku 400m2, což je srovnatelné s cenami bytů na kraji Prahy. Na rozdíl od bytu ale získáváte rozlehlou zahradu a bydlení na čerstvém vzduchu. Domy jsou přitom daleko prostornější, než byty dosažitelné v této cenové kategorii v Praze.

Developer klade velký důraz na kvalitní materiály a energetickou náročnost domů (energeticky úsporný Porotherm). Domy jsou skvělé dopravně dostupné z dálnice a také z nově dostavěného pražského okruhu. Doprava do centra Prahy trvá autem 10-15 minut. Klidné a příjemné prostředí kontrastní k ruchu velkoměsta je skvělým místem k odpočinku.

Lokalita nabízí vysokou úroveň služeb, využití volného času a veškerou občanskou vybavenost díky přilehlé Jesenici a Průhonicím. Jedná se o školy, školky, nákupní centra, restaurace, zdravotnická zařízení a v neposlední řadě i Průhonický park s překrásnou přírodní scenérií a zámečkem nebo Aquapark v Čestlicích pro rodinnou relaxaci.

Využijte možnosti podzimních Akčních cen a voucheru na slevu v hodnotě 20.000,- na kuchyňskou linku. Voucher lze uplatnit při podpisu rezervační smlouvy do 30.4.2012. Více o projektu se dozvíte na www.domy-herink.cz.

Publikováno: 18. únor 2012


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací