Domy Štěrboholy – Malý Háj získaly zlatou cenu odborné poroty v soutěži Realitní projekt roku 2016

Štěrboholy - Malý Háj - Realitní projekt roku 2016 (vizualizace)Výstavba rodinných řadových domů v pražských Štěrboholech, které jsou rezidenční lokalitou, je ojedinělým projektem. Právě díky své mimořádnosti si projekt získal nominaci v soutěži Realitní projekt roku 2016. Ze zahrad moderních dvoupodlažních domů je půvabný výhled na borový háj, což podporuje příjemnou atmosféru a klidné prostředí. Zároveň poskytuje kompletní občanskou vybavenost a dopravní obslužnost do centra Prahy.
Plni očekávání jsme se zúčastnili největší realitní události roku, a to Realitního kongresu pro rok 2016. Tento rok pro nás byl významný, jelikož jsme se s naším projektem Štěrboholy zapojili do uznávané developerské soutěže, jejíž výsledky zde měly být vyhlášeny.
Štěrboholy – Malý Háj vyhrály zlatou cenu odborné poroty! Ocenění si převzala obchodní ředitelka a marketingový ředitel osobně. Na trofej jsme náležitě pyšní a věříme, že luxusní projekt ve Štěrboholech bude těšit i majitele jednotlivých rodinných domů.

Publikováno: 28. listopad 2016


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací