Domy Štěrboholy - Malý Háj nominovány na Realitní projekt roku 2016

Štěrboholy - Malý Háj (vizualizace)

Rezidenční bydlení ve Štěrboholech je místem, které je jako stvořené pro rodinný život a zároveň nabízí dobrou dostupnost do centra hlavního města. Hlavní předností lokality je poklidné prostředí, plná občanská vybavenost a komfortní dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou.
V ulici Pod Areálem nabízíme dvoupodlažní řadové domy s dispozicemi 5+kk, jejichž zahrady jsou orientovány na jih s výhledem na borový háj v sousedství.
Ojedinělý projekt v pražských Štěrboholech zaujal společnost Czech Real Estate Awards, která nás oslovila s nabídkou zúčastnit se soutěže Realitní projekt roku 2016.
Jedná se o celorepublikovou soutěž, do které se zapojují nejoblíbenější české developerské projekty. O vítězství projektů ve 14 regionech rozhodne odborná porota, jejíž členy tvoří realitní odborníci a architekti.
Jedná se o šestý ročník soutěže, jehož výsledky budou vyhlášeny při příležitosti Realitního kongresu 2016, který se bude konat dne 28. 11. 2016 v kongresovém hotelu Clarion v Praze.

Publikováno: 17. říjen 2016


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací