Byty Jesenice – předprodej SPUŠTĚN!

Závěrem měsíce března jsme odstartovali předprodej Domů Březiněves a stejně tak předprodej projektu Byty Jesenice. V jeho rámci dojde k výstavbě šesti čtyřpodlažních domů, které nabídnou 140 bytových jednotek. A bude opravdu z čeho vybírat. Dispozice bytů se budou pohybovat od 1+kk do 4+kk. Na výběr budou byty s balkónem nebo s terasou a předzahrádkou. I. etapa nabídne 38 bytů a ke každému z nich získáte sklep a garážové stání. V dalších etapách Vám v rámci projektu nabídneme také byty ve čtyřech vila domech.
Jesenice leží ve Středočeském kraji a spadá pod okres Praha – západ. Vlastní status města, je vzdálená pouhých 16 km od centra Prahy a žije v ní necelých 9000 obyvatel.
Lokalita je obklopena lesy a tak v ní panuje velmi klidné a příjemné prostředí. Pro procházky je ideální volbou blízký Průhonický park, pro sport cyklostezka Pražské kolo nacházející se v sousedství nebo sportovní areál ve Vestci. Zimní radovánky si můžete užívat na uměle zasněžované sjezdovce v Jílovém u Prahy. Pro volný čas lze využít blízké obchodní centrum nebo Aquapark Čestlice.
Ani v Jesenici by Vám z hlediska občanské vybavenosti nemělo nic scházet. Naleznete tu mateřskou a základní školu, potraviny, poštu, ordinaci praktického lékaře, restaurace i plavecký bazén.
Dopravu do Jesenice zajišťuje řada autobusových linek. Rychlou přepravu automobilem zajistí nedaleká dálnice D1 a silnice navazující na Pražský okruh.
Vyberte si jeden z moderních bytů a užívejte si života v oblíbené Jesenici u Prahy!
www.jesenice-byty.cz

Publikováno: 03. duben 2017


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací