Byty Jesenice - o projektu

Projekt Byty Jesenice Vám zajistí moderní bydlení v blízkosti centra Prahy a zároveň v klidné lokalitě obklopené zelení. Jesenice leží ve Středočeském kraji a spadá pod okres Praha – západ. Od centra hlavního města je vzdálená pouhých 16 km a žije v ní necelých 9000 obyvatel.

Výstavba projektu zahrnuje šest čtyřpatrových domů, které umožní nadčasové bydlení až ve 140 bytových jednotkách. A bude opravdu z čeho vybírat. Při tvorbě projektu jsme mysleli jak na rodiny s dětmi, tak na mladé páry. Dispozice bytů se pohybují od 1+kk až do 4+kk. Na výběr budou byty s balkónem, terasou anebo s předzahrádkou. Již v I. etapě se můžete těšit na 38 nových bytů. Ke každému z nich získáte v rámci celkové kupní ceny nejen sklep, ale i garážové stání v domě.

Byty Jesenice

Dopravu do Jesenice zajišťuje mnoho autobusových linek. Rychlou přepravu automobilem zajistí nedaleká dálnice D1 a silnice navazující na pražský okruh. V budoucnu vznikne také nové dopravní spojení metro D, jehož stavba má být dle pražské primátorky zahájena v roce 2018. Jedenáctikilometrová trasa metra bude propojovat Náměstí Míru s Písnicí. Pomůže tak cestujícím, kteří dojíždějí z Jesenice, Vestce či Jílového.

Lokalita je obklopena lesy a tak v ní panuje velmi klidné a příjemné prostředí. Jesenice a její okolí nabízejí mnoho možností pro aktivní trávení volného času - procházky v Průhonickém lese, sportovní vyžití i zimní radovánky. Pro volné dny lze využít také blízké obchodní centrum anebo Aquapark Čestlice.

V Jesenici naleznete mateřskou a základní školu, potraviny, poštu, ordinaci praktického lékaře, restaurace i plavecký bazén. Více na www.jesenice-byty.cz.

Publikováno: 22. prosinec 2017


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací